Надувний дитячий басейн Intex 57180 (203х158х48 см)

1 150 ₴
- В наявності
- Код: Intex 57180
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний дитячий басейн Intex 57180 (203х158х48 см)
Ідеальний варіант для спекотних літніх днів. Якщо ви маєте заміський будинок — тоді ця надувна іграшка стане порятунком від літньої спеки та веселою забавою для ваших малюків. Басейн — це багато годин веселих ігор у воді. Його можна використовувати як для дому, так і на вулиці. Він складається з двох надувних кілець, широких бічних стінок і міцного вінілу. Також він має зливний клапан для зручного спуску води.

Характеристики:
- Розмір басейну: 203x152х48 см.
- Матеріал: Високоякісний вініл.
- Товщина: 0,30 мм.
- Місткість води: 540 л.
- Є зливний клапан.

Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 540 л |
| Довжина | 203 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 48 см |
| Стан | Новий |
| Надувний басейн | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний надувний басейн | |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
| Сімейний басейн | |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
- Ціна: 1 150 ₴








