Прямокутний сімейний каркасний басейн Intex 26368 (732х366х132 см) пісочний фільтр тент драбина

58 999 ₴
- В наявності
- Код: Intex 26368
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Прямокутний сімейний каркасний басейн Intex 26368 (732х366х132 см) пісочний фільтр тент драбина»
Прямокутний сімейний каркасний басейн Intex 26368 (732х366х132 см) пісочний фільтр тент драбина
Каркасний басейн Intex 26368 — це величезний каркасний басейн, у якому можна влаштовувати вечірки та запросити до себе в гості всіх друзів, ця модель поєднує в собі чудову якість, надійність і практичність, для встановлення такого басейну не потрібно особливих навичок і умінь, не потрібно копати йому.
Басейн Intex 26368 має надійну конструкцію, яку забезпечує металевий каркас, що складається з поцинкованих, стійких до корозії труб, чаша басейну виготовлена з міцного та якісного тришарового ПВХ, завдяки цьому виріб слугуватиме вам тривалий термін. Каркасний басейн Intex 26368 має власну систему очищення води, вона складається з пісочного фільтр-насоса та хлоргенератора, крім цього, до комплекту входять сходи, підстилка та тент.

Характеристики:
- Тип: збірний каркасний басейн
- Серія: Ultra XTRTM Rectangular
- Розміри басейну: довжина — 732 см, ширина — 366 см, висота — 132 см.
- Об'єм басейну (90%): 31805 л.
- Форма басейну: прямокутна
- Пісочний фільтр-насос, продуктивність: 6000 л/год
- Хлоргенератор, продуктивність — 7 г/год
- Необхідна кількість піску — 23,95 кг
- Необхідна пропорція солі у воді: 3 кг на 1000 л води
- Напруга: 220-240V
- Матеріал чаші: ПВХ+скловолоконна сітка + ПВХ
- Товщина чаші басейну: стін — 0,58 мм, дна — 0,50 мм.
- Каркас: оцинковані сталеві труби
- Час монтажу: 60 хв
- Паковання: картонна коробка
- Розмір упаковки: 98х61х152 см

Комплектація:
- Металевий каркас
- М'яка чаша ПВХ басейну
- Пісочний фільтр-насос
- Хлоргенератор
- Набір для чищення басейну
- Драбина (матеріал: метал, пластик)
- Підстилка під басейн
- Тент на басейн
- Волейбольна сітка
- Ремкомплект
- Посібник з експлуатації
Переваги моделі:
Надійний матеріал чаші — вона виготовлена з армованого ПВХ

Прекрасні розміри — можна купатися всією сім'єю.

До комплекту входить підстилка під басейн, і тент від забруднення

Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 31805 л |
| Довжина | 732 см |
| Ширина | 366 см |
| Висота | 132 см |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Піщаний |
| Каркасний басейн | |
| Каркасний басейн | Каркасний басейн |
| Каркасний басейн для дому | |
| Каркасний басейн для дому | Каркасний басейн для дому |
| Сімейний каркасний басейн Intex | |
| Сімейний каркасний басейн Intex | Сімейний каркасний басейн Intex |
- Ціна: 58 999 ₴












