Велосипед шосейний двоколісний на алюмінієвій рамі Crosser XC 500 28" рама 20" чорний
Велосипед шосейний двоколісний на алюмінієвій рамі Crosser XC 500 28" рама 20" чорний
Шосейний фітнес велосипед Crosser XC 500 28" — прекрасний варіант для швидкісного катання містом, велодоріжкам і шосе.

Основні характеристики:
- Виробник Crosser
- Стать Унісекс
- Тип велосипеда Перегоновий/шосейний
- Розмір рами 20"
- Матеріал виготовлення рами Алюмінієвий сплав
- Діаметр колеса/диска 28"
- Переднє гальмо Обідній механічний
- Заднє гальмо Обідній механічний
- Форм фактор рами Цілісна
- Колір Чорний
- Конструкція вилки Жорстка
- Вікова група Від 12 років
- Надувні колеса Да
- Кількість коліс велосипеда 2
- Максимальна вага 120 кг
- Рост велосипедиста 185-195
- Рік випуску 2021
- Рама: Алюмінієва, розмір 20
- Вага велосипеда: 13,2кг
- Дуали: SHIMANO Tourney
- Задня перекидка: SHIMANO Tourney
- Передня перекидка: SHIMANO Tourney
- Ведуча група: шатуни алюмінієві
- Втулки: алюмінієві литі на шарах
- Покришки: KENDA
- Гальмо: Механічний V-brake

Переваги моделі:
Велика кількість передач 14 шт.
Міцна та легка алюмінієва рама;
Надійні дискові гальма;

В наявності кольори (тисни на картинку для переходу):
![]() |
![]() |
Інші моделі велосипедів ви можете подивитися натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.

Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crosser |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гоночний/шосейний |
| Вікова група | З 12 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Розмір рами | 20" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Зріст велосипедиста | 170-185 |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | З підйомом |
| Конструкція рульової колонки | Неінтегрована |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Гірський велосипед | |
| Гірський велосипед | Гірський велосипед |
| Двоколісний Велосипед гірський | |
| Двоколісний Велосипед гірський | Двоколісний Велосипед гірський |
- Ціна: 9 732 ₴














