Надувне двоспальне ліжко Bestway 67699 152 х 203 х 36 см

1 650 ₴
- В наявності
- Код: 67699
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне двоспальне ліжко Bestway 67699 152 х 203 х 36 см
Двоспальне надувне ліжко серії Tritech Airbed виготовлене за технологією I-Beam Construction. Внутрішні перегородки під вагою тіла не деформуються й постійно залишаються стійкими. Вага поширюється рівномірно на всій площі надувного ліжка.
Приємне флоковане покриття поверхні ліжка, яке схоже на велюр, не дасть зісковзувати постільну білизну та покривала, легко чиститься без застосування спеціальних засобів. Ліжко можна накачати будь-яким електричним або механічним насосом виробника. Для цього ліжко забезпечене спеціальним клапаном для під'єднання зовнішнього насоса. До комплекту входить зручна сумка для перенесення ліжка та спеціальна самоклейна латочка.

Характеристики:
- Виробник: Bestway
- Країна-виробник: Китай
- Продукт: Надувне ліжко
- Серія: PavilloTM
- Тип серії: Tritech
- Серия: стандарт
- Колір: коричневий
- Кількість місць: 2-місна
- Розмір: 152 х 203
- Розмір габаритний: 152 х 203 х 36
- Максимальне навантаження: 273 кг
- Надійність конструкції: I-BeamTM: одношаровий ПВХ
- Фіксація конструкції: підтримка нижній контур, поздовжня, вертикально-балкова
- Матеріал: матеріал ПВХ
- Покриття: флок
- Щільність матеріалу: 0.3 мм
- Товщина покриття: 0.10

Весь каталог надувних щільностей ви можете подивитися тут
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Колір | Коричневий |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 300 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 360 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Надувне ліжко | |
| Надувне ліжко | Надувне ліжко |
| Двоспальне ліжко надувне | |
| Двоспальне ліжко надувне | Двоспальне ліжко надувне |
- Ціна: 1 650 ₴






