Надувний двоспальний матрац Bestway 67004 флокований 203x183x22 см

999 ₴
- В наявності
- Код: 67004
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Надувний двоспальний матрац Bestway 67004 флокований 203x183x22 см
Огляд надувного двоспального матраца bestway 67004: Коли потрібно поспати інтуїтивно дбаємо про ліжка. Велюровий матрац від Bestway чудово підійде як ліжко. З розмірами 203 см. х 183 см. х 22 см.. Завдяки місткості сон буде гарним і на надувному ліжку легко розміститься до 3 людей. Розмістити гостей уже не проблема. Зроблений із міцного ПВХ, а зверху покритий красивим водонепроникним велюровим матеріалом. Гарне рішення для додаткового, основного ліжка для комфортного сну та відпочинку. Візьміть із собою на природу, не потрібно сидіти та спати на сирій і холодній землі. Розмістіть у наметі, розмістіть на березі надувний матрац і відпочинок стане ще кращим.
Використання надувного двоспального матраца bestway 67004: Ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, завдяки своєму нейтральному темному синьому забарвленню стане непомітним серед інших меблів. Замінить традиційне ліжко. Допоможе отримати повноцінний сон уночі та вдень. Коли в переносному надувному ліжку немає потреби, його можна здути, використовуючи швидкий випуск повітря повітря повітряним клапаном, випустивши все повітря, його можна просто скласти в коробку та прибрати в шафу. У складеному стані практично не займає місце в кімнаті.

Характеристики:
- Довжина: 203 см
- Ширина 183 см
- Висота 22 см
- Інформація (ДxШxВ) 203 x 183 x 22 см
- Вага 5 кг
- Внутрішня система Coil Beam
- Гарантія не передбачена
- Максимальне навантаження 215 кг
- Матеріал ПВХ із велюровим покриттям
- Насос купується окремо
- Виробник Bestway
- Розмір паковання 35x33x14 см
- Серія Flocked Air Bed
- Країна-виробник Китай
- Тип надувний флокований матрац
- Паковання картонна коробка
- Колір синій
Весь каталог надувних щільностей ви можете подивитися тут
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 215 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1830 мм |
| Висота | 220 мм |
| Надувне ліжко | |
| Надувне ліжко | Надувне ліжко |
| Надувний матрац | |
| Надувний матрац | Надувний матрац |
| Матрац надувний двомісний | |
| Матрац надувний двомісний | Матрац надувний двомісний |
- Ціна: 999 ₴




