Надувний двоспальний матрац Intex 64144 велюровий 182х203х25 см

1 250 ₴
- В наявності
- Код: 64144
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Надувний двоспальний матрац Intex 64144 велюровий 182х203х25 см
Від якості та тривалості щоденного сну залежить здоров'я всього організму. Тому так важливо завжди мати під рукою надійне та зручне спальне місце. Але як бути в поїздках або відрядженнях? Легко! Досить купити надувний матрац із підголівником Intex 64144. Це яскравий елемент серії Pillow Rest Classic Airbed. Аксесуар підходить для розміщення гостей, як мобільний лож у поїздках і для щоденної релаксації. Тепер сон став максимально комфортним!
Якісний надувний матрац із підголівником Інтекс 64144 стане незамінним аксесуаром у побуті. Виріб має універсальний розмір 183х203х25 см, що оптимально для повноцінного відпочинку удвох. Також потішить високу якість виготовлення, адже товар зроблений відповідно до міжнародних стандартів.

Переваги:
- Підвищений комфорт з Fiber Tech — каркас матраца містить пружні перегородки з поліефірних волокон, що дає змогу приймати анатомічно правильне положення під час сну;
- Делікатні дотики — флок приємний на дотик;
- Захист від вологи — виробу не страшна пролита вода;
- Жодних проколів — вініл вирізняється підвищеною міцністю;
- Зручний підголівник — комфорт на висоті;
- Чудова комплектація — модель постачається разом із ремкомплектом для позаштатних ситуацій;
- Якість із гарантією — виробник впевнений у надійності виробу;
- Наявність клапана 3 в 1 зі збільшеними отворами — аксесуар легко надути механічним насосом. Комфортабельний надувний матрац із підголівником 64144 стане незамінним аксесуаром. Він мобільний і дуже зручний. Це прекрасне рішення для розміщення гостей і для відпочинку під час подорожей. Тепер повноцінне спальне місце завжди під рукою.
Весь каталог надувних щільностей ви можете подивитися тут
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1820 мм |
| Висота | 250 мм |
| Надувне ліжко | |
| Надувне ліжко | Надувне ліжко |
| Надувний матрац | |
| Надувний матрац | Надувний матрац |
| Матрац надувний односпальний | |
| Матрас надувної односпальні | Матрас надувної односпальні |
- Ціна: 1 250 ₴




