Дитячий триколісний самокат біговел із сидінням складаний Best Scooter BS-38804 3в1 для дітей від 2 років жовтий
Дитячий триколісний самокат біговел із сидінням складаний Best Scooter BS-38804 3в1 для дітей від 2 років жовтий
Новинка 2021 року — функціональний триколісний самокат Best Scooter із сидінням і батьківською ручкою й амортизаторами. Призначений для дітей від року та старше. Батьківська ручка легко переставляється спереду та стане кермом триколісного самоката з можливістю регулювання за висотою на 3 положення, яке підходить дітям від 2 до 6 років.
Матеріали використані під час виробництва цього самоката на дуже високому рівні! Це й не дивно, тому що він розрахований на використання в кілька років зі зростом дитини. Колеса самоката, зі світлом, зроблені з поліуретану (PU), що забезпечує м'яке й безшумне катання. Також передні колеса світяться під час їзди. Діаметр передніх коліс: 120 мм.

Характеристики моделі:
- Висота керма регулюється в трьох положеннях: від 61 см до 75 см;
- Висота батьківської ручки: від 77 см до 95 см;
- Навантаження на сидіння до 25 кг;
- Навантаження на самокат 70 кг;
- Розміри платформи: - довжина 32 см; - ширина 14 см;
- Платформа має антиковзне покриття;
- Поворот здійснюється нахилом керма вправо-вліво;
- Розмір передніх коліс: діаметр 12 см, ширина колеса 3 см;
- Розмір задніх коліс (здвоєні): діаметр 8 см; ширина одного колеса 2,25 см;
- Матеріал коліс: поліуретан (PU) зі світлом;
- Подшипник ABEC-7;
- Ножне гальмо (step-on-brake) розташоване над заднім колесом;
- Вес самоката 2,8 кг.
- Вага самоката із сидінням і батьківською ручкою 4,7 кг.

Переваги моделі:
Конструкція самоката складається з трьох коліс: два попереду, одне ззаду

Трансформация самоката в беговел

Стійка та надійна конструкція

Доступні кольори (жми на фото для переходу)
Весь каталог самокатів ви можете подивитися натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.

Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Вага | 4.7 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 3 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Жовтий |
| Самокат | |
| Самокат | Самокат |
| Самокат беговел | |
| Самокат беговел 3 в 1 | Самокат беговел 5 в 1 |
| Самокат для дітей | |
| Самокат для дітей | Самокат для дітей |
| Самокат триколісний | |
| Самокат триколісний | Самокат триколісний |
- Ціна: 2 309 ₴











