Конструктор 5231 Дружне містечко 100 деталей + Подарунок

899 ₴
- В наявності
- Код: 5231
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Конструктор 5231 Дружне містечко 100 деталей + Подарунок
Конструктор "Дружнє містечко" (100д.) 5231 — це розвивальна іграшка, за допомогою якої маленькі шанувальники смачного можуть сконструювати свою власну кондитерську.
Для цього в них буде 100 деталей, серед яких пекарі та покупці, столик для кафе, прилавк із продукцією і, звичайно ж, елементи будівлі. Конструктор Дружне містечко допоможе в розвитку логіки, уваги, посидючості та уяви

Характеристики:
- Модель: 5231
- Розмір: 45*33*9
- Паковання: картонна коробка
Весь каталог дитячих конструкторів ви можете подивитися натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.

Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Кількість деталей | 100 шт. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Конструктор для дітей | |
| Конструктор для дітей | Конструктор для дітей |
| Конструктор будиночок | |
| Конструктор будиночок | Конструктор будиночок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей До | 100 |
- Ціна: 899 ₴



