Дитячий арбалет зі стрілами на присосках Limo Toy M 0004 U/R з лазерним прицілом

999 ₴
- Готово до відправки
- Код: M 0004
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий арбалет зі стрілами на присосках Limo Toy M 0004 U/R з лазерним прицілом

Арбалет виготовлений за подобою справжньої зброї, але водночас абсолютно безпечний для дитячих ігор, тому що стріли мають наконечники у формі присоски. Спортивний арбалет зацікавить будь-яку дитину, незалежно від статі чи віку. Іграшка працює на батарейках.
Характеристики:
- стрілами присосками
- лазерний приціл;
- матеріал — високоякісний пластик;
- Заряд із ножним упором.
- Запобіжник на курці.
- Дуже влучно стріляє
- Дальність польоту стріли — до 12 метрів.
Весь каталог дитячої іграшкової зброї ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
| Основні | |
|---|---|
| Тип боєприпасів | Стріли, Присоски |
| Матеріал | Пластик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Арбалет |
| Виробник | Limo Toy |
| Максимальна дальність стрільби | 12 м |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 270 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 710 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
- Ціна: 999 ₴







