Дитяча машинка на радіокеруванні Джип 23688BK 1:10 амортизатори світло
Дитяча машинка на радіокеруванні Джип 23688BK 1:10 амортизатори світло

Радіокеровані моделі дають змогу дитині наяву відчути себе перегонником, льотчиком або яхтсменом. Тому радіокеровані іграшки незамінні для розвитку дитини. Ваша дитина зможе просто пограти з нею або взяти участь у перегонах, змагаючись з другом, який має аналогічне авто. Розмір 40 см. Масштаб 1:10. Є світлові ефекти. Амортизація.

Тех. характеристики:
- Радіокерування 2.4GHz
- Акумулятор
- Загальна довжина — 40 см
- Масштаб 1:10
- Свет
- Гумові колеса
- Амортизатори кузова

Весь каталог дитячих радіокерованих іграшок ви можете подивитися, натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.

Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Тип моделі | Всюдихід |
| Масштаб моделі | 1:10 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 555 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Висота | 315 мм |
| Джип на радіоуправлінні | |
| Джип всюдихід на пульті | Джип всюдихід на пульті |
| Джип всюдихід | |
| Джип всюдихід | Джип всюдихід |
| машинка на радіоуправлінні | |
| машинка на радіоуправлінні | машинка на радіоуправлінні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джип на радіоуправлінні | Джип на радіоуправлінні |
- Ціна: 1 259 ₴







