Прямокутний сімейний каркасний басейн Bestway 56442 (404x201x100 см) зі сходами та фільтр насосом
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Прямокутний сімейний каркасний басейн Bestway 56442 (404x201x100 см) зі сходами та фільтр насосом»
Прямокутний сімейний каркасний басейн Bestway 56442 (404x201x100 см) зі сходами та фільтр насосом
Каркасний басейн Bestway 56442 — це модель прямокутної форми з помірним габаритом, яка може встановлюватися на будь-якому дачному дворі або прибудинковій території.
Чаша басейну виготовлена з тришарового армованого ПВХ. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність і довговічність усієї конструкції.
Внутрішнє оздоблення імітує блакитну мозаїку. У комплекті з басейном постачаються сходи, дозатор хлору та фільтрувальна установка, яка гарантує підтримку чистоту води впродовж усього сезону купання.

Характеристики:
- Розміри: довжина 404 см, ширина 201 см, висота 100 см
- Об'єм басейну (90%): 6478 л
- Система фільтрації: 2006 л/год, пісочна
- Встановлення: тільки наземна

Комплектація:
- Басейн Power Steel Rectangular
- Пісочний насос Bestway 58515 3028 л/год
- Драбина
- Дозатор для хімії
- Адаптер для зливання води
- Набір для під'єднання
Переваги моделі:
Процес складання басейну до наповнення водою займає 45-60 хвилин

До комплекту входять сходи та фільтр-насос


Басейн виготовлений з особливого міцного тришарового ПВХ

Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 201 см |
| Об`єм | 6930 л |
| Стан | Новий |
| Висота | 100 см |
| Колір | Сірий |
| Вага | 78.5 кг |
| Виробник | Bestway |
| Довжина | 404 см |
| Каркасний басейн | |
| Каркасний басейн | Каркасний басейн |
| Каркасний басейн | Каркасний басейн |
| Каркасний басейн для дому | |
| Каркасний басейн для дому | Каркасний басейн для дому |
- Ціна: 18 999 ₴









