Прямокутний сімейний каркасний басейн Bestway 56671 зі сходами, фільтр-насосом і тентом (488х244х122 см)

26 999 ₴
- В наявності
- Код: Bestway 56671
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Прямокутний сімейний каркасний басейн Bestway 56671 зі сходами, фільтр-насосом і тентом (488х244х122 см)
Каркасний басейн Bestway 56671 — це модель прямокутної форми з помірним габаритам і може встановлюватися на будь-якому дачному дворі або прибудинковій території.
Чаша басейну виготовлена з тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність і довговічність усієї конструкції.
Внутрішнє оздоблення імітує блакитну мозаїку. У комплекті з басейном постачається захисний тент, драбина, дозатор хлору та фільтраційне встановлення, яке гарантує підтримку чистоти води впродовж усього сезону купання.

Характеристики:
- Клас: каркасний прямокутний басейн
- Розміри: довжина 488 см, ширина 244 см, висота 122 см
- Об'єм басейну (90%): 11532 л
- Система фільтрації: 3028 л/год, пісочна
- Встановлення: тільки наземна

Переваги моделі:
У комплекті йде тент, щоб накрити басейн

У комплекті є дозатор для хімії, з яким набагато простіше чистити воду

Також до комплекту входять сходи

Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Регион доставки:
Вся неокупована кацапами територія України
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 11532 л |
| Довжина | 488 см |
| Ширина | 244 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 107 кг |
| Стан | Новий |
| Каркасний басейн | |
| Каркасний басейн | Каркасний басейн |
| Каркасний басейн для дому | |
| Каркасний басейн для дому | Каркасний басейн для дому |
- Ціна: 26 999 ₴










