Овальний сімейний каркасний басейн Intex 26798 (610х305х122 см) фільтр насос тент сходи

32 999 ₴
- В наявності
- Код: Intex 26798
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Овальний сімейний каркасний басейн Intex 26798 (610х305х122 см) фільтр насос тент сходи»
Овальний сімейний каркасний басейн Intex 26798 (610х305х122 см) фільтр насос тент сходи
Каркасний басейн Intex 26798 — має багату комплектацію, в яку входить: картриджний фільтр-насос для очищення води від сміття, металеві сходи для зручного заходу у воду, тент, яким можна накрити басейн, щоб у нього не потрапляло сміття і підстилка під захищуване дно. дно від потертостей і проколів.
Басейн Intex 26798 має простий монтаж, каркас складається з міцних оцинкованих труб, стійких до корозії, чаша басейну зроблена з тришарового ПВХ. Каркасний басейн Intex 26798 — це чудова покупка для всієї родини, з таким басейном ви зможете купатися та відпочивати біля води прямо у себе у дворі, басейни цієї серії поєднують високу якість, практичність і безпеку, вони надійні та довговічні.

Характеристики:
- Тип: збірний каркасний басейн
- Розміри басейну: довжина — 610 см, ширина — 305 см, висота — 122 см.
- Об'єм басейну (90%): 18202 л.
- Форма басейну: овальна
- Картриджний фільтр — насос, продуктивність: 5678 л/год
- Напруга: 220-240V
- Тип картриджа: "A"
- Матеріал чаші: тришаровий ПВХ (два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки)
- Зовнішнє облицювання: світло-сіра
- Внутрішнє облицювання: малюнок з імітацією мозаїки
- Каркас: оцинковані сталеві труби
- Час монтажу: 60 хв
- Паковання: картонна коробка

Комплектація:
- Металевий каркас
- М'яка чаша ПВХ басейну
- Картриджний фільтр — насос 5678 л/год
- Драбина (матеріал: метал, пластик)
- Підстилка під басейн
- Тент на басейн
- посібник з експлуатації
Переваги моделі:
Надійний матеріал — використана тришарова технологія Super-Tough: ПВХ + армувальна скловолоконна сітка + ПВХ;

Прекрасні розміри — можна купатися всією сім'єю.

Розширена комплектація — виріб постачається з підстилкою під днище та тентом.

Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Об`єм | 18202 л |
| Довжина | 610 см |
| Ширина | 305 см |
| Висота | 122 см |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Фільтр | Картриджний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркасний басейн | Каркасний басейн |
| Каркасний басейн для дому | Каркасний басейн для дому |
| Сімейний каркасний басейн Intex | Сімейний каркасний басейн Intex |
- Ціна: 32 999 ₴












