Дитячий конструктор потяг з вагонами BB829E 1085 деталей

1 299 ₴
- В наявності
- Код: BB829E
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий конструктор потяг з вагонами BB829E 1085 деталей

Щоб зайняти дитину на тривалий час корисною та захопливою грою, зверніть увагу на функціональний конструктор BB829E у формі залізниці.
Це продуманий ігровий набір, який дозволяє створити власну атмосферу справжньої залізничної платформи та зануритися у світ транспорту й будівництва.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- виготовлений із якісних та міцних матеріалів;
- набір складається з 1085 деталей;
- передбачена підсвітка, що працює від батарейки-таблетки;
- містить декоративні елементи для створення реалістичної залізничної станції.
Конструктор сприяє всебічному розвитку дитини: розвиває логічне мислення, дрібну моторику, візуальне сприйняття, уважність, посидючість і здатність концентруватися.
Комплектація:
- конструктор (1085 деталей)
Додаткова інформація:
- Розмір упаковки: 45 × 32 × 8 см
- Упаковка: коробка
- Рекомендований вік: від 6 років
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 320 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Дитяча залізниця | |
| Дитяча залізниця | Дитяча залізниця |
| Іграшкова залізниця | |
| Іграшкова залізниця | Іграшкова залізниця |
- Ціна: 1 299 ₴




