Ляльковий будиночок великий із меблями MD 1430 чотириповерховий

6 999 ₴
- В наявності
- Код: MD 1430
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Ляльковий будиночок великий із меблями MD 1430 чотириповерховий

Дерев'яний ляльковий будиночок MD 1430 - виконаний з увагою до деталей та поєднує у собі високу якість, надійність та довговічність, завдяки чому він відмінно підходить для тривалого та активного використання в дитячих іграх.
Ляльковий будиночок MD 1430 має продуману конструкцію з чотирма поверхами та кількома кімнатами, що робить гру більш захоплюючою та різноманітною. У комплект входять різноманітні меблі, які допомагають облаштувати кожне приміщення та зробити ігровий процес максимально реалістичним, дозволяючи дитині легко змінювати обстановку та вигадувати нові сценарії.
Дерев'яна іграшка MD 1430 стане чудовою розважальною та розвиваючою іграшкою, яка допомагає дитині розвивати фантазію, уяву та творче мислення. У процесі гри можна вигадувати різні історії та сюжети, що робить дозвілля не тільки цікавим, а й корисним, а сам будиночок може стати бажаним подарунком для будь-якої дитини.
Характеристики дитячого будиночка MD 1430:
- Тип: ляльковий будиночок
- Чотири поверхи
- У комплекті є меблі
- Будиночок має різні кімнати
- гараж
- Матеріал: дерево
- Розміри упаковки: 98х60х18 см
- Розміри будиночка: довжина – 123,2 см, ширина – 31,8 см, висота – 136,6 см.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Аксесуари |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 1232 мм |
| Ширина | 318 мм |
| Висота | 1366 мм |
| Стан | Новий |
| Ляльковий будиночок | |
| Ляльковий будиночок | Ляльковий будиночок |
| Дитячий будиночок з меблями | |
| Дитячий будиночок з меблями | Дитячий будиночок з меблями |
- Ціна: 6 999 ₴




