Дитячий надувний прямокутний басейн SunClub 51470 195х140х47 см

1 087 ₴
- В наявності
- Код: 51470
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий надувний прямокутний басейн SunClub 51470 195х140х47 см

Надувний басейн SunClub — чудове рішення для літнього відпочинку на подвір’ї. Оптимальні розміри та об’єм роблять його ідеальним для дітей і сімейних ігор у спекотні дні. Виготовлений із міцного ПВХ, стійкого до УФ-випромінювання та проколів. Легкий у наповненні, спорожненні та зберіганні — чудовий вибір на кожен літній сезон. Безпечний, зручний і довговічний варіант для літніх розваг.
Характеристики:
- Розміри: 195 × 140 × 47 см
- Об’єм: 440 л
- Вік: від 6 років
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 440 л |
| Довжина | 195 см |
| Ширина | 140 см |
| Висота | 47 см |
| Стан | Новий |
| Надувний басейн | |
| Надувний басейн | Надувний басейн |
| Сімейний надувний басейн | |
| Сімейний надувний басейн | Сімейний надувний басейн |
| Сімейний басейн | |
| Сімейний басейн | Сімейний басейн |
- Ціна: 1 087 ₴




