Дитяча машинка джип з пультом радіокерування 666-645 XNA на акумуляторі зі світловими ефектами

1 297 ₴
- В наявності
- Код: 191319
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка джип з пультом радіокерування 666-645 XNA на акумуляторі зі світловими ефектами

Радіокерований джип готовий до складних трас і нестандартних маршрутів! Він має гусеничний хід та круту амортизацію, що допомагає впевнено долати нерівності й перешкоди. У комплекті передбачені змінні гумові шини, що відкривають більше можливостей для гри та експериментів із трасами. Ця модель створена для тих, хто любить досліджувати нові маршрути та отримувати максимум вражень від кожного заїзду.
Особливості:
- розміри машинки: 29,5х18х16,5 см;
- гусеничний хід;
- амортизація;
- змінні гумові шини;
- машинка працює від акумулятора 7.4V, що разом із USB-кабелем додано до комплекту;
- пульт дистанційного керування працює від 2-х батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
- рухи: вперед/назад, вправо/вліво;
- виконано з пластику;
- для дітей від 6 років.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог дитячих радіокерованих іграшок ви можете подивитися, натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Тип моделі | Автомобіль |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Розміри | |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 165 мм |
| машинка на радіоуправлінні | |
| машинка на радіоуправлінні | машинка на радіоуправлінні |
- Ціна: 1 297 ₴


