Дитячий ігровий набір трюмо 7 GT 07 A з дзеркальцем стайлером та феном

2 414 ₴
- В наявності
- Код: 184509
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір трюмо 7 GT 07 A з дзеркальцем стайлером та феном

Хочете здивувати свою маленьку красую? Це трюмо точно впорається з цим не простим завданням! У комплекті є все, щоб відчути себе справжньою зірочкою: фен та стайлер з ефектами, дзеркальце, гребінці, аксесуари та імітація косметики. Трюмо допомагає розвивати фантазію, креативність та відчуття стилю.
Особливості:
- розміри трюмо: 71х32,5х73,5 см;
- фен працює від 3-х батарейок типу “ААА” (не додано до комплекту);
- стайлер працює від 2-х батарейок типу “ААА” (не додано до комплекту);
- стайлер відтворює звук та підсвічується;
- фен відтворює звуки, імітуючи роботу фену;
- до комплекту додано імітацію косметики, гребінець та інші аксесуари;
- дзеркальце;
- виконано з пластику.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог ігрових наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшкова косметика |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 325 мм |
| Довжина | 710 мм |
| Висота | 735 мм |
| Дитячий ігровий набір | |
| Дитячий ігровий набір | Дитячий ігровий набір |
| Ігровий набір | |
| Ігровий набір | Ігровий набір |
- Ціна: 2 414 ₴



