Дитяча машинка конструктор-екскаватор SG 12 з пультом радіокерування 155 деталей

1 391 ₴
- В наявності
- Код: 179370
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка конструктор-екскаватор SG 12 з пультом радіокерування 155 деталей

Кількість елементів може змінюватись виробником.
- Тематика – спецтехніка.
- Тип кріплення – пазовий.
- Кількість деталей - 155.
- Розмір деталей – стандарт.
- Мінімальний вік – 8 років.
Особливості:
- конструктор відмінно розвиває дрібну моторику, логічне мислення, послідовність дій та посидючість;
- представлений у форматі спецтехніки на радіокеруванні;
- працює від 4 батарейок типу “АА” (до комплекту не входять);
- пульт керування іграшкою працює від 2 батарейок типу ААА (до комплекту не входять);
- ігровий набір чудово деталізований, кожна його деталь максимально опрацьована.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог конструктори ви можете подивитися натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Будівельна техніка |
| Кількість деталей | 155 шт. |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 1 391 ₴


