Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик для годування для ляльок FiVEoNiNE T771057

Грайте, дбайте та балуйте найособливішого малюка в домі. Придбайте цей новий і практичний стільчик для годування, який можна брати із собою куди завгодно та насолоджуватися найповнішими та надихаєми іграми. Новий простір для ігор і догляду за улюбленими іграшковими малюками, годування і навіть безпечною й веселою перевезенням їх куди завгодно.
Виготовлений із легких, високоміцних матеріалів, ідеально підходить для тривалого використання в оптимальних умовах. Тут на вас чекає безліч інших аксесуарів для догляду за іграшковими малюками та іграми за найкращою ціною.
Рекомендований вік: від 3 років.
Примітні розміри стільчика для годування: д39-ш33-в62,5см
У наборі 5 предметів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Іграшкові меблі |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 625 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Іграшковий манеж для ляльки | |
| Іграшковий манеж для ляльки | Іграшковий манеж для ляльки |
| Іграшкова ліжечко для ляльки | |
| Іграшкова ліжечко для ляльки | Іграшкова ліжечко для ляльки |
- Ціна: 999 ₴











