Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкове ліжечко манеж для ляльки FiveONine T762043

Розміри: д48-ш31-в39см/в63,5см
Матеріал метал
Переваги:
- Висока якість: Виготовлена із сертифікованих матеріалів, що відповідають суворим вимогам безпеки.
- Функціональність: складаний, 2 колеса, 2 сторони-сітки, 2 кишені, капюшон (знімний)
- Розвиток навичок: Сприяє розвитку фантазії, моторики, соціальних навичок, логіки та спостережливості в дитини.
- Простота збирання: Металевий каркас легко збирається
- Ексклюзивний дизайн:
Іграшковий манеж FiVEoNiNE— це ідеальний аксесуар для гри в «дочки-матері», який подарує дитині можливість із комфортом піклуватися про свою улюблену ляльку.
Манеж виготовлений в елегантній колірній гамі та обладнаний металевим каркасом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Іграшкові меблі |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 390 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Іграшковий манеж для ляльки | |
| Іграшковий манеж для ляльки | Іграшковий манеж для ляльки |
| Іграшкова ліжечко для ляльки | |
| Іграшкова ліжечко для ляльки | Іграшкова ліжечко для ляльки |
- Ціна: 1 099 ₴













