Килимок ігровий двосторонній розвивальний EVA D-60457 180х200х0.8см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок ігровий двосторонній розвивальний EVA D-60457 180х200х0.8см

Розвивальний килимок має високу пружність і гнучкість. Завдяки таким властивостям, килимок вбереже Вашого малюка від ударів, коли він грає сам. Розвивальний килимок виготовлений із матеріалу EVA — це сучасний, екологічно чистий і гігієнічний матеріал, який повністю безпечний для здоров'я дитини. Килимок має розміри 180 х 200 см, також його можна використовувати з двох боків. Вся колірна гама та розташування елементів на килимку підібрані так, щоб Ваша дитина змогла розвивати тактильне сприйняття, творчі навички та навчилася розпізнавати кольори, відтінки, цифри. М'який розвивальний килимок — річ, яка обов'язково має бути в активного допитливого малюка!
Особливості ігрового килимка:
- зображення сантиметрової шкали;
- водонепроникний і легкий у догляді;
- можна використовувати з двох боків;
- має рифлену поверхню з обох боків, яка запобігає ковзанню;
- травмобезпечний;
- не пропускає холод;
- розвивальний;
- компактний;
- екологічно безпечний;
Весь каталог EVA килимків ви можете подивитися тут
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте телефонами:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Ігровий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | EVA |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Висота | 8 мм |
| Килимок ігровий двосторонній | |
| Килимок ігровий двосторонній | Килимок ігровий двосторонній |
- Ціна: 923 ₴




