Дитячий біговел велобіг на нейлоновій рамі Corso Indigo надувні колеса 14 дюймів Рожевий

1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 167943
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий біговел велобіг на нейлоновій рамі Corso Indigo надувні колеса 14 дюймів Рожевий

Рама та вилка велобігу виготовлені з ударостійкого нейлону (армованого скловолокном). Конструкція з такого матеріалу має меншу масу проти сталевої та більшої пружності, порівнюючи з алюмінієвою, не схильна до корозії.
Широке м'яке сидіння регулюється по висоті від 35 до 45 см.
Надувні колеса на підшипниках розміром 14 дюймів чудово впораються з амортизацією під час їзди міською бруківкою та стежкою в парку, а їхня ширина в 2,125 дюйма дає додаткову стійкість, що особливо важливо для маленьких дітей, які катаються.
Характеристики:
- вино керма — алюмінієвий;
- кермо сталеве, ширина 39 см;
- ободи сталеві;
- покришки гумові 14”;
- матеріал грипс — гума;
- сидіння м'яке зі шкірозамінника;
- вага біговел 3,6 кг.

Переваги моделі:
Міцна сталева рама
Великі 14-дюймові надувні колеса зі сталевими дисками
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Весь каталог дитячих біговелів ви можете подивитися, натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3.6 кг |
| Стан | Новий |
| Дитячий беговел | |
| Дитячий беговел | Дитячий беговел |
| Велобіг від дитячий | |
| Велобіг від дитячий | Велобіг від дитячий |
- Ціна: 1 499 ₴












