Дитячий велосипед трансформер з батьківською ручкою Profi Kids MB 1021 колеса 12" Білий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий велосипед трансформер з батьківською ручкою Profi Kids MB 1021 колеса 12" Білий
Велосипед-трансформер Prof1 MB 1021 ідеально підходить для дітей, які вчаться кататися самостійно. Він має міцну сталеву раму, сидіння, що регулюється по висоті, поліуретанові знімні колеса. Ця модель легко трансформується з велосипеда в біговел, а завдяки зручному механізму компактно складається.
Характеристики велосипеда-трансформера Prof1 MB 1021:
- Велосипед-трансформер ідеально підходить для дітей віком від 2-х років та витримує вагу до 40 кг.
- Цю модель можна використовувати як велосипед без педалей (біговел), двоколісний велосипед.
- Батьки можуть легко перемикатися між різними режимами.
- Контролювати дитину можна за допомогою батьківської ручки, яка регулюється по висоті.
- Велосипед складається за допомогою кнопки навпіл.
- Кермо регулюється по висоті в 3-х положеннях.
- Висота сидіння регулюється.
- Ручні гальма.
- Колеса гумові (антипрокол).
- Педалі велосипеда знімні.
- Довжина велосипеда: 90 см.
- Ширина керма: 35,5 см.
- Висота керма: 53-59 см.
- Висота сидіння від підлоги: 38-44 см.
- Висота батьківської ручки: 67-93 см.
- Діаметр коліс: 30 см (12 дюймів).
- Вага велосипеда: 5,9 кг.
- Максимальне навантаження : 40 кг.
- Упаковка: коробка.
Переваги моделі:
У велосипеда знімаються педалі
Компактно складається
Доступні кольори (натискай на фото для переходу)
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Інші моделі велосипедів ви можете подивитися натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Колір | Білий |
| Вага | 5.9 кг |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Спереду і ззаду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 35.5 см |
| Дитячий триколісний велосипед | |
| Дитячий триколісний велосипед | Дитячий триколісний велосипед |
| Велосипед триколісний | |
| Велосипед триколісний | Велосипед триколісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | 1,5 до 5 років |
- Ціна: 2 999 ₴




















