Надувний двоспальний матрац Bestway 67403 велюр 203х163х48 см вбудований електронасос

1 999 ₴
- В наявності
- Код: 67403
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Надувний двоспальний матрац Bestway 67403 велюр 203х163х48 см вбудований електронасос
\
Виникають ситуації, коли необхідно швидко організувати спальне місце або місце для відпочинку, наприклад, у подорожах, гостях або на дачі.

У цьому разі ідеально підійде надувне ліжко BESTWAY 67403N . Завдяки продуктивному електронасосу, який йде в комплекті, за лічені хвилини можна організувати спальне місце завдовжки.
Надувне ліжко Bestway 67403N з електронасосом компактна та зручна у використанні річ, яка допоможе вам комфортно розмістити гостей, а також можна взяти ліжко із собою в подорож.
Компанія BESTWAY впровадила у свої надувні ліжка технологію Dura-Beam, яка дає змогу зручно спати на надувному ліжку. Всередині матраца створюються внутрішні перегородки, які роблять поверхню матраца жорсткою для комфортного сну.
Надувне Ліжко Bestway 67403N з вбудованим насосом має такі характеристики:
- працює від мережі 220 V
- функція надування/здування
- поворотний клапан для зручності користування
- окреме місце для кабелю
Ця модель Надувної Кроваті Bestway 67403N є чудовим рішенням і заміною звичайного ліжка. Надувне ліжко можна використовувати для довгострокового користування. Матрац Bestway зручний для сну та прості у використанні та також легкі в ремонтуванні.
Надувний матрац Bestway 67403N підходить для використання вдома, на дачі, природі або на воді.
Комфортний і зручний, не займає багато місця під час зберігання, легкий у транспортуванні, швидко накачується за допомогою насоса.
- тип: матрац
- кількість місць — 2
- довжина — 203 см
- ширина — 163 см
- висота — 48 см
- вага — 9 кг
Переваги моделі:
Вбудований електронасос
Міцний матеріал ПВХ
Весь каталог надувних щільностей ви можете подивитися тут
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте телефонами:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | акумуляторний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1630 мм |
| Висота | 480 мм |
| Вага | 9 кг |
| Надувне ліжко | |
| Надувне ліжко | Надувне ліжко |
| Надувний матрац | |
| Надувний матрац | Надувний матрац |
| Матрац надувний двоспальний | |
| Матрац надувний двоспальний | Матрац надувний двоспальний |
- Ціна: 1 999 ₴








