Дитячий конструктор машинка на радіокеруванні Qman 54001 425 деталей

1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 54001
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Дитячий конструктор машинка на радіокеруванні Qman 54001 425 деталей
Перед вами автомобіль, який зможе проїхати вліво, вправо, назад або вперед. Цей набір дає змогу зібрати гарну копію цього автомобіля, яка виділяється своїми об'ємними формами, реалістичністю та функціональністю.
Конструктор Qman «Гонічний суперкар» Ferrari — це велика перегонова машина на радіокеруванні. Така модифікація конструкторів являє собою іграшку 2 в 1. Адже цікаво ж зібрати звичайний конструктор у повноцінну машину на радіокеруванні й можна грати її як звичайну іграшку. Керування відбувається як із пульта, що йде в комплекті, так і з застосунку для телефона.
Візьми пульт дистанційного керування та тисни на газ, щоб виконати крутий трюк, проїхавшись на задніх колесах через перешкоди, або продемонструвати всім запаморочливі піруети та різкі розвороти під час руху вперед або заднім ходом. Цей приголомшливий моторизований автомобіль 2 в 1 зроблений у поєднанні червоного та чорного кольорів і трансформується в чудовий Радіокерований перегоновий автомобіль!

Особливості:
- Пульт керування 2,4G
- Можна використовувати мобільний телефон для керування
- Вбудований акумулятор через USB акумулятор
- Можливість спланувати маршрут у застосунку
Характеристики:
- Кількість деталей: 425 шт.
- Рекомендований вік: 6 років.
- Розмір машинки: 23 х 13 х 7 см
- Розмір упаковки: 43 x 25 x 10 см.
- Серия: Model Power
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 425 шт. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Конструктор для дітей | |
| Конструктор для дітей | Конструктор для дітей |
| Конструктор спортивна машина | |
| Конструктор спортивна машина | Конструктор спортивна машина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість деталей До | 425 |
- Ціна: 1 250 ₴






