Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батут для дітей для дому із захисною сіткою Profi MS 3229
Батут «Profi» MS 3229 на пружинах із захисною діаметром 140 см і заввишки 125 см, підійде для розваги дитини.
Як відомо, стрибки на батуті дають змогу розвивати м'язи та тримати їх у тонусі, навіть 15 хвилин на день буде досить для підтримки непоганої спортивної форми та м'язового тонусу.
Батут підійде як для дітей віком від 3 років. Варто враховувати, що під час стрибків необхідно дотримуватися техніки безпеки та не залишати дітей без нагляду.

Характеристики моделі:
- Батут дитячий розрахований на вагу до 70 кг.
- Основні характеристики батута на пружинах:
- Bungee cord, 30 шт
- Діаметр батута — 140 см,
- Висота батута — 125 див.
- Ніжки — 5 шт.
Переваги моделі:
Захисна сітка не дасть дитині випасти

Сітка витримує до 70 кг

Вхід у батут закривається блискавкою

ІНШІ КВІТИ ТА МОДЕЛІ БАТУТІВ ВИ МОЖЕТЕ ПРИЙМАТИ НАЖАВ ↓
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Тип | Батут |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Діаметр батута | 140 см |
| Висота з сіткою | 158 см |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Батут для дітей | |
| Батут для дітей | Батут для дітей |
| Батут для будинку | |
| Батут для будинку | Батут для будинку |
- Ціна: 4 452 ₴








