Дитячий двоколісний велосипед із кошиком Royal Baby Little Swan 18 дюймів, рожевий. Для дівчинки 5-9 років

6 499 ₴
- В наявності
- Код: RB18-18
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Дитячий двоколісний велосипед із кошиком Royal Baby Little Swan 18 дюймів, рожевий. Для дівчинки 5-9 років
Вирушаючи кататися на велосипедах із сім'єю, часто виникають труднощі саме з дитячими велосипедами. Дорослі вважають, що дитячі велосипеди не зможуть проїхати піском або не зможуть подолати нерівну дорогу. Дитячий велосипед RoyalBaby StarGir повністю руйнує ці міфи! Широкі надувні колеса діаметром 18 дюймів легко подолають будь-які перешкоди, і Ваша дитина зможе їхати нарівні з Вами. Не варто відмовлятися від поїздок, які на Вашу думку не до снаги дітям. Велосипед RoyalBaby Jenny Girls має чудову маневровість і легко об'їде будь-які перешкоди. Якісна сталева рама — запорука успіху велосипеда. Завдяки їй велосипед здатний слугувати довгі роки навіть у разі тривалої експлуатації.
Велосипед StarGir має низьку раму, спереду кріпиться кошик для іграшок, є страхувальні колеса.
Модель Royal Baby StarGirl обов'язково змусить вашу дитину відчути себе принцесою!

Основні характеристики :
дизайн велосипеда створений спеціально для дівчаток;
велосипед підходить для дітей від 5 до 9 років
рекомендований росту дитини: 100-120 см;
гарні декоративні бантики прикрашають кермо та кошик;
зручне сідло ергономічної форми підходить для тривалого катання;
високе кермо з нековзними ручками;
перекладина та хрестовина керма надійно закриті спеціальною м'якою тканиною;
зЇжло та кермо регулюються за висотою Залежно від зросту дитини;
місткий кошик для іграшок і речей;
рама виготовлена з високоякісної та міцної сталі;
фарба, якою покрита рама, не блякне на сонці та стійка до подряпин;
покриття рами безпечне для дітей;
два надувні колеса діаметром 18 дюймів
велосипед підходить для навчання катання на двоколісному велосипеді, оскільки обладнаний додатковими бічними колесами;
ланцюг надійно закритий спеціальним захистом;
велосипед підходить для катання містом та легким бездоріжжям.
Висота керма 77-84 см
Висота сидіння 55-70 см
Довжина велосипеда 122 см
Вага 11.5 кг
Велосипед у пакованні 1 шт. зібраний на 95%

Чому RoyalBaby?
Світовий лідер у виробництві дитячих велосипедів.
Якість здивує досвідчених велоаматорів. Будівельні позиції на світовому ринку.
Наявність сервісного центру в Україні — гарантійне та післягарантійне обслуговування
Склад запасних частин і витратних матеріалів. Все в наявності.
Рекомендований вік для підбору розміру велосипеда:
От 2-х до 5-и лет (85-105 см) -12 дюймов
От 3-х до 6-и лет (95-115 см)-14 дюймов
От 4-х до 7-и лет (100-120 см) -16 дюймов
От 5-и до 8-и лет (110-130 см) -18 дюймов
от 7-и до 11-и лет (130-150 см) -20 дюймов
Інші моделі велосипедів ви можете подивитися натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.

Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11 кг |
| Колір | Рожевий |
| Задні гальма | Ножний |
| Виробник | Royal Baby |
| Країна виробник | Китай |
| Зріст велосипедиста | 115-130 |
| Надувні колеса | Так |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Для дівчаток |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стан | Новий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Додаткові характеристики | |
| Дзвінок | Так |
| Кріплення дискового гальма | Рама |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 см |
| Висота | 53 см |
| Дитячий двоколісний велосипед з кошиком | |
| Дитячий двоколісний велосипед | Дитячий велосипед |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 5 до 8 років |
- Ціна: 6 499 ₴








