Дошка-мольберт дитячий двосторонній для малювання на ніжках AK 0009 AB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка-мольберт дитячий двосторонній для малювання на ніжках AK 0009 AB
Заняття малюванням — найцікавіший і найпривабливіший час натхнення для дітей. Малювання дуже розвиває дитину (розвиваються рухові, зорові, розумові та дотикові процеси).
А крім того, дитина вчиться думати, розвивається дрібна моторика, увага, пам'ять. Дошка-мольберт Limo Toy AK-0009-AB для малювання чудово підійде для вашого малюка.

- Тип: дошка-мольберт
- Призначення: для малювання
- Матеріал: пластик
- Вік: 8-11 років
- Магнітна
- Розмір упаковки: 54х50,5х17 см
- Паковання: коробка
- Колір: різні кольори
Весь каталог дитячих мольбертів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Висота | 1070 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип мольберта | Учнівський двосторонній |
| Дитячий мольберт | |
| Дитячий мольберт | Дитячий мольберт |
| Дитячий мольберт для малювання | |
| Дитячий мольберт для малювання | Дитячий мольберт для малювання |
- Ціна: 2 199 ₴











