Дитяча універсальна коляска-трансформер 2 в 1 для двійні Adamex Leo Duo Tip TK-53 з дощовиками та москітними сітками Чорний

34 499 ₴
- В наявності
- Код: 681139
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дитяча універсальна коляска-трансформер 2 в 1 для двійні Adamex Leo Duo Tip TK-53 з дощовиками та москітними сітками Чорний»
Безкоштовна доставка по Україні
Дитяча універсальна коляска-трансформер 2 в 1 для двійні Adamex Leo Duo Tip TK-53 з дощовиками та москітними сітками Чорний

Коляска для двійні Adamex Leo Duo – це багатофункціональна коляска для новонароджених двійнят. Комплектація з двома люльками та двома сидіннями призначена для використання від народження малюків до 3–4 років.
Малюки лежать у зручних спальних блоках, кожен з яких важить 3,8 кг, з внутрішнім оздобленням із м'якої бавовни та знімними чохлами на матрациках для зручного прання. Люльки оснащені регульованою вентиляцією в основі та узголів’ї, а їхні капюшони налаштовуються в 7 положеннях і мають вбудовані ручки для перенесення.
Два повністю автономних прогулянкових блоки регулюються незалежно один від одного відповідно до потреб кожної дитини та призначені для дітей від 6 місяців до 3 років. Спинки налаштовуються в трьох положеннях до кута 175 градусів, а підніжки мають 5 рівнів регулювання. Капюшони прогулянкових блоків складаються з трьох сегментів, включаючи сегмент із сітчастим оглядовим віконцем і вентиляційною вставкою.
Adamex Leo Duo підходить для батьків будь-якого зросту завдяки регульованій по висоті ручці, вкритій м'якою екошкірою. Рама обладнана амортизованою задньою колесною базою та ножним гальмом із системою one-click.
Люльки коляски Adamex Leo Duo складаються шляхом натискання на спеціальні фіксатори з боків, після чого їхнє дно складається всередину, роблячи конструкцію більш компактною для зберігання та транспортування. Раму можна скласти разом із двома прогулянковими блоками.
Колеса на посилених дисках із сучасного матеріалу GEL (гелеві). Вони не потребують підкачування, стійкі до проколів і чудово служать протягом усього періоду експлуатації без заміни. Передні колеса поворотні з можливістю фіксації.
Основні характеристики:
- передні колеса обертаються на 360 ° і при необхідності їх можна зафіксувати в положенні прямо
- ширина шасі – 115 см
- на шасі можна встановити автокрісла групи 0+ за допомогою адаптерів (продається окремо)
- ручка для батьків підлаштовується під зростання
- гальмо стоянки не забруднює взуття і має кольоровий індикатор
- надійні п'ятиточкові ремені безпеки добре фіксують малюків усередині
- знімний бампер надає швидкий доступ до дітей
- зовнішні матеріали водонепроникні та добре захищають від УФ-випромінювання
- коляска доступна в екошкірі або тканині
- загальна вага коляски - 19,7 кг (шасі з люльками)
Комплектація:
- 2 люльки
- 2 прогулянкові блоки
- Шасі з колесами
- 2 накидки на ніжки
- Дощовик
- Москітна сітка
- Сумка для мами
- Підсклянник

• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Універсальна коляска 2в1: з коляски-люльки легко трансформується в прогулянкову коляску

Містка сумка для маминих покупок

До комплекту входить теплий чохол на ніжки

Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Весь каталог дитячих колясок ви можете подивитися, натиснувши ↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adamex |
| Країна виробник | Польща |
| Тип коляски | Коляска-трансформер |
| Кількість блоків | 2 (Для двійні) |
| Колір | Чорний |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Матеріал коліс | Гелієві |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Комплектація коляски | Антимоскітна сітка, Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок, Прогулянковий блок, Підсклянник, Сумка для дитячих речей |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 93 см |
| Довжина | 115 см |
| Висота | 115 см |
| Вага | 19.7 кг |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 93 см |
| Довжина у складеному вигляді | 74 см |
| Висота в складеному вигляді | 35 см |
| Додаткові характеристики | |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Дитяча коляска | |
| Дитяча коляска | Дитяча коляска |
| Дитяча коляска універсальна | |
| Дитяча коляска універсальна | Дитяча коляска універсальна |
| Коляска дитяча універсальна | |
| Коляска дитяча універсальна | Коляска дитяча універсальна |
- Ціна: 34 499 ₴




















