Дитячий електромобіль на акумуляторі Джип Toyota Sequoia TY-8847/23 з пультом радіокерування для дітей 3-8 років Червоний

5 999 ₴
- В наявності
- Код: 192240
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Дитячий електромобіль на акумуляторі Джип Toyota Sequoia TY-8847/23 з пультом радіокерування для дітей 3-8 років Червоний

Дитячий електромобіль Toyota — сучасний та функціональний транспорт для активних прогулянок. Модель оснащена двома потужними моторами, що забезпечують стабільний рух та гарну прохідність. Завдяки пульту дистанційного керування батьки можуть контролювати рух автомобіля, а дитина — насолоджуватися самостійним керуванням.
Електромобіль обладнаний акумулятором 12V, комфортним сидінням з екошкіри та міцними колесами з EVA, які забезпечують плавну їзду. Задні амортизатори допомагають пом’якшувати нерівності дороги, а ремені безпеки підвищують рівень безпеки під час катання. Для ще більшого задоволення від поїздок передбачена аудіопанель, Bluetooth, звукові ефекти та передні ліхтарі.
Модель також має індикатор заряду батареї, двері, що відкриваються, та кнопку безпеки STOP для швидкого зупинення автомобіля.
Характеристики:
- Максимальне навантаження: 40 кг
- Кількість двигунів: 2
- Потужність двигуна: 35 Вт
- Кількість акумуляторів: 1
- Ємність батареї: 12В / 4.5Аг
- Пульт дистанційного керування: Є
- Передні передачі / задня: Є
- Максимальна швидкість: До 6 км/год
- Амортизатори: Задні
- Кількість сидінь: 1
- Матеріал сидіння: Екошкіра
- Колеса: Прорезинена EVA
- Аудіопанель: Є
- Звукові ефекти: З попередньо завантаженими мелодіями
- Передні ліхтарі: Є
- Кнопка безпеки STOP: Є
- Ремені безпеки: Є
- Відкривання дверей: Є
- Індикатор заряду: Є
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Можна керувати як пультом, так і з кабіни
Світлові та звукові ефекти, світяться фари
Додаткові кнопки на панелі, TF, MP3, USB-роз'єм
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
![]() |
![]() |
Весь каталог дитячих електромобілів ви можете подивитися, натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Відчиняємі дверцята, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Toyota |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Зарядний пристрій | Так |
| Дитячий електромобіль | |
| Електромобіль | Електромобіль для дітей |
| Дитячий електромобіль на акумуляторі | |
| Дитячий електромобіль на акумуляторі | Дитячий електромобіль на акумуляторі |
| Дитячий електромобіль на акумуляторі Джип | |
| Дитячий електромобіль на акумуляторі Джип | Дитячий електромобіль на акумуляторі Джип |
- Ціна: 5 999 ₴






