Дитяче автокрісло для новонароджених люлька-переноска група 0+ (0-13 кг) Bair Carlo Чорний

2 150 ₴
- В наявності
- Код: 681098
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Дитяче автокрісло для новонароджених люлька-переноска група 0+ (0-13 кг) Bair Carlo Чорний
Bair Carlo це зручне автомобільне крісло для дітей від народження до 13 кг. Автокрісло має зручну ручку для перенесення, знімний капюшон і чохол на ніжки для захисту дитини від сонця й негоди, анатомічну подушку, яка утримує голову малюка в потрібному положенні.
Встановити крісло дуже легко, адже воно надійно кріпиться в автомобілі за допомогою триточкових штатних ременів безпеки та встановлюється проти руху. Відрегулюйте внутрішні ремені безпеки крісла з м'якими накладками, залежно від зросту дитини, щоб забезпечити малюкові високий рівень безпеки в дорозі.
Дитяче автомобільне крісло Bair Carlo використовується як автокрісло, перенесення, додатковий блок на коляску. Спеціальні кріплення-перехідники дають змогу встановлювати конструкцію на всі коляски цього виробника, що робить крісло універсальним.

Характеристики:
- Тип Автокресло
- Встановлення Проти ходу руху
- Стандарт безпеки ECE R44/04
- Група 0+ (0-13 кг)
- Вік 0-12 місяців
- Система кріплень Жорстке кріплення (Isofix), Штатний ремінь
- Встановлення на коляску Є
- Власні ремені безпеки 3-точкові
- Підголівник Без регулювання
- Трансформація в бустер Немає
- Обладнання М'які накладки на ремені безпеки, Дашок від сонця
- Материал обивки Екошкіра/текстиль
- Особливості Знімна оббивка, можливість встановлення в коляску, Бічна підтримка
- Додатково Корпус із міцного двошарового пластику заповнений піною
- Габарити 68х44х57 см
- Вага 3.2 кг

Переваги моделі:
Посилений каркас люльки з м'якими боковинами захищає карапуза від ударів і амортизує їх.
Сонцезахисний козирок виручить як в автомобільних подорожах, так і на прогулянках на вулиці.
Зручна ручка для перенесення дає змогу легко трансформувати автокрісло в прогулянковий модуль або дитячий шезлонг.
Конструкція крісла створена так, щоб малюк почувався комфортно, немов у надійних маминих руках, а також враховує анатомічні особливості господаря.
Колір на вибір (натискай на картинку для переходу):
Весь каталог дитячих автокрісел ви можете подивитися натиснувши
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від народження до 12-ти місяців |
| Спосіб установки | Обличчям назад |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | 3-х точкові ремені |
| Виробник | Bair |
| Колір | Чорний |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 57 см |
| Вага | 3.2 кг |
| Дитяче автокрісло | |
| Дитяче автокрісло | Дитяче автокрісло |
| Автокрісло для дитини | |
| Автокрісло для дитини | Автокрісло для дитини |
- Ціна: 2 150 ₴





