Стульчик для кормления + укачивающий центр 2в1 Carrello Cascata CRL-10303/1 Ash Grey серый качеля шезлонг
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Стульчик для кормления + укачивающий центр 2в1 Carrello Cascata CRL-10303/1 Ash Grey серый качеля шезлонг»
ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
Стільчик для годування + заколисувальний центр 2в1 Carrello Cascata CRL-10303/1 Space Grey сіра гойдалка шезлонг
Універсальний стільчик 3 в 1 з дистанційним управлінням і функцією автоматичного заколисування дитини.
Знайди свій улюблений колір





Стільчик здатний оберігати сон дитини: датчик руху зчитує активність і вмикає заколисування, щойно щось потривожить здоровий сон малюка.
Для використання як гойдалки (вага дитини до 9 кг) доступні:
- 5 швидкостей заколисування;
- таймер на 8, 15 і 30 хвилин;
- музичний модуль;
- світлова індикація;
- USB-порт.

Музичний супровід на вибір: спів птахів і дзюрчання води, заспокійливі дитячі мелодії і можливість підключення зовнішнього USB-накопичувача з вашою музикою.

Cascata керується за допомогою програми для телефону, або панелі керування.
QR-код, для встановлення додатку, можна знайти в інструкції.

Для найменших передбачено м'який матрацик і
знімна дуга з іграшками, які можна змінювати на свій розсуд.
Гнучке налаштування комфортного положення малюка в шезлонгу:
- спинка - 4 позиції нахилу;
- підніжка - 3 позиції нахилу;
- висота сидіння - 6 позицій.


Стільчик адаптується до столу будь-якої висоти (вага дитини до 15 кг).

Додатковий знімний підносик зробить годування більш гігієнічним.

В складеному вигляді не займає багато місця.

Мережевий адаптер в комплекті.
INPUT: 100-240V ` 50/60Hz 0,2A MAX
OUTPUT:5,8V 0,8A 4,6W


Характеристики товару та аксесуари
-
Розмір у розклад. вигляді, ВхГхШ
105х82х58 см
-
Розмір у складеному вигляді, ВхГхШ
125x25x58 см
-
Регулювання висоти
Присутнє, 6 позицій
-
Регулювання нахилу спинки
4 положення
-
Підставка для ніжок
Присутня
-
Стільниця
Присутня, з'ємна
-
Піднос
Присутній, з підстаканником
-
Корзина для іграшок
Відсутня
-
Ремінь безпеки
5-ти точковий ремінь
-
Наявність коліс
Відсутні
-
Живлення
Від мережі/від батарейок 1,5В
-
Аксесуари
вкладиш, дуга з іграшками
ІНШІ КВІТИ ТА МОДЕЛІ СТУЛЬЧИКІВ ДЛЯ КОРМЛЕННЯ ВИ МОЖЕТЕ ПОЧАСИТИ НАЖАВ ΩΩ
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Carrello |
| Тип | Стульчик-трансформер |
| Материал изготовления каркаса | металл |
| Опоры стульчика | ножки |
| Подножка | Да |
| Комплектация столиком-подносом | Да |
| Уровни регулировки высоты сиденья | 6 |
| Положения наклона спинки | 4 |
| Наличие ремней безопасности | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Цвет | Серый |
| Вид аксессуара | Чехол, Поднос, Вкладыш, Ремни безопасности |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Комплектация | |
| Навесной игровой элемент | дуга с игрушками |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электронный музыкальный блок | Да |
| Регулируемая подножка | Да |
| Съемный столик-поднос | Да |
| Углубления для посуды в столешнице | Да |
| Механизм качания | Да |
| Контроль качания таймером | Да |
| Контроль вибрации таймером | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 25 кг |
| Габаритные размеры стульчика в разложенном виде | |
| Ширина | 580 мм |
| Глубина | 900 мм |
| Высота с учетом спинки | 980 мм |
| Вес стульчика | 13 кг |
| Размеры стульчика в сложенном виде | |
| Длина в сложенном виде | 650 мм |
| Ширина в сложенном виде | 580 мм |
| Высота в сложенном виде | 1350 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Стульчик для кормления | Стульчик для кормления |
| Стульчик для кормления + укачивающий центр | Стульчик для кормления + укачивающий центр |
| Стульчик для кормления 2в1 | Стульчик для кормления 2в1 |
- Цена: 8 299 ₴











