Дитячий ігровий набір побутової техніки XS-25055 швейна машинка

799 ₴
- В наявності
- Код: XS-25055
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір побутової техніки XS-25055 швейна машинка

Яскрава дитяча ігрова швейна машинка XS 25055 , яка буде цікава будь-якій дівчинці. Функція та призначення машинки схожі зі справжньою, а її корпус і принцип роботи абсолютно безпечний для дитини. Її голка надійно закрита пластиковим ковпачком. Світлові ефекти звернуть увагу вашої маленької принцеси надовго, а сама іграшка урізноманітнить дозвілля будь-якої дівчинки від 3 років.
Матеріал: пластик
Розмір паковання: 31.6 см × 11.4 см × 22.7 см
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог ігрових наборів ви можете подивитися, натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 100 мм |
| Дитячий ігровий набір | |
| Дитячий ігровий набір | Дитячий ігровий набір |
| Ігровий набір | |
| Ігровий набір | Ігровий набір |
- Ціна: 799 ₴



