Каркасний басейн Bestway 561RW 305х61 см круглий для всієї родини з картриджним фільтром

15 500 ₴
- В наявності
- Код: 561RW
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
Каркасний басейн Bestway 561RW 305х61 см круглий для всієї родини з картриджним фільтром

Каркасний басейн Bestway 561RW Tanx — це сучасне рішення для тих, хто хоче організувати повноцінну зону відпочинку на ділянці без капітального будівництва. Модель виготовлена в популярному стилі Stock Tank з оздобленням «сірий граніт», завдяки чому гармонійно вписується як у класичний сад, так і в урбаністичний ландшафт.
Діаметр басейну становить 305 см, висота 61 см, що робить його зручним для сімейного відпочинку, купання дітей та освіжних водних процедур у спекотні дні. У разі заповнення на 90% об'єм води досягає 3790 літрів. Оцинковані сталеві стінки з посиленим антикорозійним покриттям забезпечують високу міцність і стійкість до впливу вологи. Внутрішня вкладка зі щільного ПВХ з м'якою підкладкою стійка до ультрафіолету, захищає матеріал від блякнення й продовжує термін експлуатації чаші.
Система FastLatch дає змогу зібрати басейн усього за 25 хвилин за участю 2-3 осіб. Елементи конструкції надійно фіксуються міцною опорною штангою, забезпечуючи стабільність і безпеку під час експлуатації. Захист Polar-Shield дає змогу залишати басейн встановленим цілий рік. Конструкція призначена для експлуатації в різні сезони, що особливо зручно для власників приватних будинків.
Внутрішнє оздоблення Realistic Wavescape з ефектом хвилі надає воді насичений синій відтінок і створює відчуття глибини. Додатковий комфорт забезпечують чотири знімні підсклянники для напоїв, аксесуарів і дрібниць під час відпочинку.
Характеристики:
- Тип басейну: каркасний
- Форма басейну: круглий
- Об'єм басейну: 3790 л
- Діаметр: 305 см
- Висота: 61 см
- Картриджний фільтр-насос: 1249 л/год
- Зливний клапан: є
- Матеріал: тришаровий ПВХ: 2 шари ПВХ і шар скловолоконної сітки
- У комплекті: басейн, картриджний фільтр-насос, тент, підсклянники, картридж тип II, ремкомплект, інструкція

• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Переваги моделі:
Надійний матеріал чаші — вона виготовлена з армованого ПВХ
Прекрасні розміри — можна купатися всією родиною.

Басейн обладнаний картриджним фільтр-насосом

Весь каталог басейнів ви можете подивитися натиснувши
↓↓↓
Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 3790 л |
| Діаметр | 305 см |
| Висота | 61 см |
| Вага | 41.65 кг |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Каркасний басейн | |
| Каркасний басейн | Каркасний басейн |
| Каркасний басейн для дому | |
| Каркасний басейн для дому | Каркасний басейн для дому |
| Сімейний каркасний басейн | |
| Сімейний каркасний басейн | Сімейний каркасний басейн |
- Ціна: 15 500 ₴










