Дитяча машинка джип із пультом радіокерування 666-860 на акумуляторі з гумовими шинами Червоний

1 415 ₴
- В наявності
- Код: 191331
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка джип з пультом радіокерування 666-860 на акумуляторі з гумовими шинами

Потужний джип на радіокеруванні готовий до випробувань на будь-якій трасі! Завдяки великим гумовим шинам та амортизації він впевнено долає нерівності та зберігає стабільність у русі. Міцний металопластиковий корпус витримує активні заїзди, а розгін до 15 км/год забезпечує динамічну гру. Крута іграшка, що подарує безліч незабутніх вражень!
Особливості:
- розміри машинки: 34х26х16 см;
- амортизація;
- великі гумові шини;
- металопластиковий корпус;
- машинка працює від акумулятора 7.4V, що разом із USB-кабелем додано до комплекту;
- пульт дистанційного керування працює від 2-х батарейок типу “АА” (не додано до комплекту);
- масштаб: 1:12;
- розганяється до 15 км/год;
- рухи: вперед/назад, вправо/вліво;
- для дітей від 6 років.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог дитячих радіокерованих іграшок ви можете подивитися, натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Тип моделі | Автомобіль |
| Масштаб моделі | 1:12 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 160 мм |
| машинка на радіоуправлінні | |
| машинка на радіоуправлінні | машинка на радіоуправлінні |
- Ціна: 1 415 ₴


