Дитяча машинка джип із пультом радіокерування 666-733 на акумуляторі зі світловими ефектами Помаранчевий

1 743 ₴
- В наявності
- Код: 178096
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка джип з пультом радіокерування 666-733 на акумуляторі зі світловими ефектами

Потужний джип подарує максимум драйву та емоцій! Він обладнаний масивними гумовими колесами для впевненого руху по будь-якій поверхні, а також стильним підсвічуванням, що додає драйву під час гри. Особлива фішка — автоматичне відчинення дверей: достатньо натиснути кнопку на пульті або просто піднести руку до сенсорного датчика спереду. Така машинка не залишиться без уваги та гарантовано подарує море яскравих емоцій!
Особливості:
- розмір іграшки: 35х25х19 см;
- виконано у вигляді крутого джипа;
- великі гумові шини;
- пульт керування 2.4G працює від 2-х батарейок типу “АА” (до комплекту не додано);
- рухи: вперед/назад, вправо/вліво;
- машинка працює від акумулятора 7.4V, що разом з USB-кабелем додано до комплекту;
- масштаб 1:12;
- підсвічування фар;
- сенсорні датчики;
- амортизація;
- автоматичне відчинення дверей (активується затисканням спеціальної кнопки на пульті або при піднесенні руки до сенсорних датчиків спереду машинки);
- машинка виконана з міцного пластику.
• Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником.
• Відтінок кольору може змінюватися залежно від освітлення та налаштувань екрана.
Весь каталог дитячих радіокерованих іграшок ви можете подивитися, натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Тип моделі | Автомобіль |
| Масштаб моделі | 1:12 |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 190 мм |
| машинка на радіоуправлінні | |
| машинка на радіоуправлінні | машинка на радіоуправлінні |
- Ціна: 1 743 ₴


