Дитяча машинка з пультом радіокерування BMW X6 Police. Поліцейська машинка 36 см

1 299 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 947-13-73
Відділ Продажу
- +380 (68) 509-47-02Відділ Продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча машинка з пультом радіокерування BMW X6 Police. Поліцейська машинка
Ця модель поліцейської машини масштабу 1:14 поєднує в собі стильний зовнішній вигляд і високу функціональність. Виготовлена з точними деталями, вона обладнана реалістичними елементами, як-от яскрава світлодіодна підсвітка, яка робить гру ще більш захопливою і правдоподібною.
Особливості:
- Масштаб 1:14: забезпечує високу деталізацію та реалістичний зовнішній вигляд.
- Світлодіодне підсвічування (передніх и задних фар): забезпечує ефект справжньої поліцейської машини, що робить гру ще цікавішою.
- Пульт керування: забезпечує точне та стабільне керування на відстані, ідеально для використання як на вулиці, так і вдома.
- Живлення - від батарейок: потрібно 5 шт АА для машинки, і 3 шт АА для пульта
Ця модель підходить як для дітей, так і для дорослих, які бажають відчути захопливість мирної поліцейської служби та реалізувати елементи власного сценарію гри.
Буде чудовим подарунком для шанувальників радіокерованих моделей і шанувальників динамічних пригод.
Весь каталог дитячих радіокерованих іграшок ви можете подивитися, натиснувши ↓

Для оформлення замовлення телефонуйте:
+380959471373
+380685094702
Або натискайте кнопку КУПИТИ і наш менеджер зв'яжеться з Вами
| Основні | |
|---|---|
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Масштаб моделі | 1:14 |
| Ліцензійна модель | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 20 м |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 90 мм |
| Дитяча машинка BMW X6 Police | |
| Дитяча машинка BMW X6 Police | Дитяча машинка BMW X6 Police |
- Ціна: 1 299 ₴











