Ігровий набір із лялькою LOL Surprise Confetti pop День народження 589969
Ігровий набір із лялькою LOL Surprise Confetti pop День народження 589969
Ігровий набір із лялькою L.O.L. Surprise серії 'Confetti Pop' — найкращий подарунок для кожної дівчинки! Абсолютно новий стиль паковання у формі яскравої подарункової коробки, щоб зробити L.O.L. Surprise ідеальним подарунком! Всі лялечки тематичні та відповідають кожному місяці року. Знайдіть лялечку свого місяця народження!
У лялечки може бути одна з функцій:
- Плаче
- Бризкається
- Робить пі-пі
- Змінює колір у холодній воді
Для докладної інформації про функції ляльки — див. інструкцію.
У коробочці L.O.L. Surprise! 8 сюрпризів:
- Стикер-ребус
- Подарунковий пакетик
- Пляшечка
- Одяг
- Взуття
- Лялька
- 2 аксесуари
- + Аркуш колекціонера
Одяг та аксесуари в асортименті.
Гра з лялечкою L.O.L. Surprise! розвиває в дитині креативність, уяву та вміння грати.
Рекомендовано для дітей від 3 років.

У НАЛИЧІ РОЗУМНОСТІ (жми на картинку для переходу):
Весь каталог іграшкових ляльок ви можете подивитися натиснувши ↓
ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ У НАС:
- ШВИДКА ДОСТАВКА у Ваше місто Новою Поштою (1-2 дні);
- МИ НЕ ВИМАГАЄМО ПЕРЕДОПЛАТИ! Оплата проводиться під час отримання й огляду товару на пошті!
- РЕАЛЬНІ ФОТОГРАФІЇ.
- МИ ВІДКРИТИ ДЛЯ СПІЛКУВАННЯ та з радістю відповімо на всі ваші запитання
— ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН товару упродовж 14 днів.

Регион доставки:
Києв, Одеса, Харків, Дніпр, Запоріжжя, Львів, Кривой Рог, Ніколаєв, Маріополь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Чернігови, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Червці, Суми, Рівное, Івано-Франковськ, Кропінієвський, Кременчуг, Тернополь, Луц, Біла Церква, Мелітополь, Ужрород, Нікополь, Слав'янськ, Бердянськ, Павлоград, Бровани, Каменець-Подольський, Александрія й багато інших
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Лялька іграшкова | |
| Лялька іграшкова | Лялька іграшкова |
| Лялька для дівчинки | |
| Лялька для дівчинки | Лялька для дівчинки |
- Ціна: 999 ₴










